Orienteerujad tõid Põlvast koju seitse medalit

Kuno Rooba sai öisel tavarajal võisteldes M-35 klassis pronksmedali.
Kuno Rooba sai öisel tavarajal võisteldes M-35 klassis pronksmedali. Foto: Tairo Lutter

Rakvere orienteerumisklubi esines pärast kuuajast võistluspausi edukalt nädalavahetusel Põlvamaal peetud Eesti meistrivõistlustel sprindis ja öisel tavarajal, koju toodi seitse medalit: kaks kulda, kolm hõbedat ja kaks pronksi.

Eesti meistriks tulid M16 klassi sprindis Tõnis Laugesaar ning M55 klassi öisel tavarajal Rein Kriks. Hõbemedali sai Priit Randman nii sprindis kui ka öisel tavaraja võistlusel, lisaks saavutas teise koha Kulno Voolaid M55 klassi sprindis.

Pronksmedali pälvisid öisel tavarajal võisteldes Aleksander Pritsik M45 võistlusklassis ning Kuno Rooba M35 klassis.

Sügishooaeg jätkub Lääne-Virumaa orienteerujatel kohalike kolmapäevakutega, tänane start on avatud Rakvere Palermos. Eesti meistrivõistlustel jagatakse medaleid taas augustikuu lõpus, mil kavas on tavaraja jõuproov ning klassikaline orienteerumisteatejooks noortele ja veteranidele.