Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Laekvere vald maksab vähekindlustatuile lisa

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Laekvere vallavalitsus toetab aasta lõpul vähekindlustatud perekondi, üksikemasid, õppivad orbe jt, kel kitsas käes aasta lõpul ühtekokku rohkem kui 55 000 krooniga.

Valla sotsiaaltöötaja Marje Kivivare ütles, et tema koostatud nimekirja tuli ligi seitsekümmend inimest, kuid nimistu vaatab üle volikogu sotsiaalkomisjon ja sellesse võib tulla muudatusi.

“Lõpliku otsuse toetuste maksmise kohta langetab vallavalitsus esmaspäeval,” kinnitas Kivivare.

Vallavanem Aarne Laas selgitas, et täiendavaid toetusi välja anda võimaldab tänavu rahandusministeeriumi kiri, mis lubab seda teha toimetulekutoetuste vahenditest. “Mullu me täiendavat toetust maksta ei saanud, sest vallaeelarvega oli 2001. aastal üldse väga raske,” rääkis Laas.

Varasematel aastatel seda aga anti ja kogemuste järgi ei jää niisugusel juhul protestid, riidlemine ja nurin tulemata, kuidas ka ei püüaks.

Vallavanem tunnistas, et mõningatel juhtudel on inimeste materiaalset seisu väga raske hinnata ja eksimised pole vaatamata väljatöötatud metoodikale välistatud. Väga keeruline on olukord perekondadega, kus vanematel viinaviga.

Tagasi üles