TEATER
Rakvere teatris kell 19 "Hostell" (Komöödiateater)
KINO
Rakvere Teatrikinos kell 13 ja 15.15 "Lumekuninganna ja igavene talv", kell 17.30 ja 20 "Walter Mitty salajane elu"
TEATER
Rakvere teatris kell 19 "Hostell" (Komöödiateater)
KINO
Rakvere Teatrikinos kell 13 ja 15.15 "Lumekuninganna ja igavene talv", kell 17.30 ja 20 "Walter Mitty salajane elu"
ÜRITUS
Rakvere gümnaasiumis Üldtantsupeo I eelvoor: kell 10 naisrühmad ja esindusrühmad; kell 14.30 vanemad segarühmad ja nooremad segarühmad
Lehtse kultuurimajas kell 16 kino lastele; kell 17.30 doomino pooltund; kell 18. kino täiskasvanutele
Väike-Maarja seltsimajas kell 20 kontsert, tantsuõhtu ansambel Svips, Ervin Lillepea ja üllatusesinejad, avatud kohvik
SPORT
Rakvere spordihallis kell 11.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: Sankt-Peterburg Admiralteiskaja - Tallinna Kalev/Fenster
Rakvere spordihallis kell 11.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja - BC Star
Rakvere spordihallis kell 12.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: Sankt-Peterburg Kometa - SK Altius
Rakvere spordihallis kell 12.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: ASKA - BC Tarvas/Rakvere SK
Rakvere spordihallis kell 15.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: Sankt-Peterburg Admiralteiskaja - BC Star
Rakvere spordihallis kell 15.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: Sankt-Peterburg Vasilieostrovskaja - Tallinna Kalev/Fenster
Rakvere spordihallis kell 16.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: Sankt-Peterburg Kometa - BC Tarvas/Rakvere SK
Rakvere spordihallis kell 16.30 Balti poiste korvpalliliiga (BBBL) U11-klassi etapp: ASKA - SK Altius
NÄITUS
Rakvere Galeriis Aira Rautso "Kuldlõige"
Pätsi kohvikus Aira Rautso maalid
Rakvere teatris Marko Kekishev "Plakatid ja märgid" ja Most Interiors "Materialiseerunud elemendid"
Lääne-Virumaa keskraamatukogu 1. korrusel hobifotograaf Ilmar Mesi loodusfotod (28. veebruarini)
Tapa linnaraamatukogu 1. korrusel Merli Antsmaa ja Kalju Mihkelsoni fotonäitused "Üle ühe põlve" ja "Oh neid noori" (27. veebruarini)
Lehtse kultuurimajas Merle ja Ain Freimann`i loodusfotode näitus "Kodukandi kaunis loodus”
Roela rahvamajas väljapanek "Minu kodu - Eestimaa”
Tamsalu kultuurimajas Rahvusraamatukogu näitus "Jaan Poska ja Tartu rahu” (28. veebruarini)
Roela raamatukogus “Kirjanikud ja filateelia” Samuel Golombi kogust