Tarvas jätkab võidulainel

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas alistas reede õhtul koduturniiri Unibet Cup avamängus 85 : 69 TTÜ korvpalliklubi.

Esimesetel veeranditel näitasid tiimid võrdsete heitlust. Pärast poolaja vaheaega, mil jätkati seisult 41 : 37 platsiperemeeste juhtimisel, tegi Tarvas võimsa vahespurdi ning enam vastaseid lähedale ei lasknud.

Tarva suurimad skoorimeistrid olid Nemanja Maric 18 ja David Haughton ning Reinis Strupovic kumbki 14 silmaga. Haughton oli tubli lauast palle noppima, neid õnnestus tal püüda üheksa. Nii Brandon Goode kui Roberts Stumbrise arvele kogunes 10 punkti. Ameeriklane võttis lauast 11 palli.