Tarva jalgpallurid alistasid sõprusmängus suurelt noortekoondise

Pealkiri kõigil
Pealkiri kõigil Foto: Autor test

Maardu kunstmuruväljakul toimunud sõprusmängu Rakvere jalgpalliklubi Tarvas ja Eesti U18 jalgpallikoondise vahel võitsid Rakvere mehed seisuga 5 : 0.

Mäng algas üsna kompivalt, võistkonnad andsid üksteisele aega, et mõista, kellega on tegu. 28. minutil kasutas Tarvas ära noortekoondislaste eksimuse, kui söödu lõikas vahelt Stanislav Goldberg, kes omakorda andis mänguvahendi edasi Henri Hangule. Tänavu esimest korda algkoosseisus alustanud Hang värava ees ei vääratanud ning mindi 1 : 0 juhtima.

Vaatamata mõlemapoolsetele võimalustele, avapoolajal rohkem väravaid ei löödud. 39. minutil teenis Silven Yao Kuassi vastaste lubavat rünnakut peatades kohtumise ainsa kollase kaardi. Koondislased said küll 25-lt meetrilt healt positsioonilt trahvilöögi, ent Tarva väravavaht Sander Susi püüdis palli kindlalt.