Jalgpallurid said kõrgliigas silma pähe

Nõmme Kaljust laenul olev Märten Kuusk (istuli) lõi Narva Transi väravasse palli kahel korral. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas pani laupäeval võõrsil Eesti meistriliiga vutilahingus maha ajaloolise märgi – rakverlased teenisid Narva Transi vastu 2 : 2 viigi ning said tabelisse kirja esimese punkti.

Kohtumise esimesed 40 minutit olid Tarva jaoks kurjakuulutavad – 18. minutil läksid narvakad karistuslöögist 1 : 0 juhtima. Enne pooltunni täitumist kostitas platsiperemees külalisi veel teisegi väravaga.

Nõmme Kaljust laenul olev Märten Kuusk suutis Rakvere seisu enne poolajavaheajale minekut siiski parandada ning saatis 39. minutil palli narvakate väravasse.