Paide Linnameeskond küttis rekordpubliku ees Tarvale tõsise sauna

Rakvere esimesel kodumängul püstitati liiga publikurekord.
Rakvere esimesel kodumängul püstitati liiga publikurekord. Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere Tarva jalgpallurid avaldasid enne esimest meistriliiga kodumängu lootust, et Paide Linnameeskonna vastu õnnestub ehk kolm võidupunkti võtta, ent tegelikkus oli karm.

Mäng algas kodumeeskonna jaoks masendavalt, sest juba teisel minutil lõi keskkaitsja Jaanus Kaasik värava, paraku sahises Tarva enda väravavõrk ning Paide pääses kiiresti juhtima.

15. minutil tegi Jasper ­Chibueze Uwaegbulam skooriks 0 : 2 ja veerand tundi hiljem olid pärast Martin Kase tabamust tablool numbrid 0 : 3. Hetk hiljem sai Uwaegbulam küll kollase kaardi, kuid Tarvale oli see väike lohutus.