Kalju profid lustisid Tarva amatööridega

JK Rakvere Tarvas kollases.
JK Rakvere Tarvas kollases. Foto: Ain Liiva

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistlused jõudsid täpselt poole peale viimati peetud 18. vooru mängudega.

Premium liiga debütant Rakvere JK Tarvas võttis läinud pühapäeval kodusel linnastaadionil vastu mulluse pronksiklubi Nõmme Kalju. Tarvas kaotas väravaterohke kohtumise 1 : 6 (poolaeg 0 : 1).

Euroopa liiga valikturniiri esimese ringi järel teise Eesti klubina Tallinna Levadia kõrval konkurentsis püsiva Kalju skoori avas 20. minutil Karl Mööl. Kohe teise poolaja alguses patustasid rakverlased oma karistusalas määruste vastu, misjärel realiseeris Hidetoshi Wakui väljakukohtuniku antud penalti ja viis Kalju 47. minutil ette 2 : 0.