Virumaa triatleedid pürgisid kõrgetele kohtadele

Nädalavahetusel toimunud Tallinna triatlonil jagati Eesti meistrimedaleid. Saagita ei jäänud ka meie maakonna triatleedid.

Olümpiadistantsil, kus kavas 1,5 kilomeetrit ujumist, 40 kilomeetrit rattasõitu ja 10 kilomeetrit jooksmist, võitis Mart Suurkivi (TTÜ SK/T3 Triathlon Club) ajaga 1:59.50 neljanda koha.

Sprindidistantsil tuli osalejatel 750 meetrit ujuda, 20 kilomeetrit rattaga sõita ja 5 kilomeetrit joosta. Vinni VAK ridades treeniv Kevin Vabaorg oli ajaga 59.26 üldarvestuses neljas, kuid võitis juunioride klassis kolmanda koha, jättes Peeter Erik Rummo (1:02.15) ja Karl Johan Leichteri (1:05.18) enda selja taha.