Jalgpalliklubi Tarvas alistus tabeli viimaste heitluses Pärnule

Jalgpalli Eesti meistriliiga 22. voor viis vastamisi tabeli kaks viimast meeskonda: JK Rakvere Tarvas ja Pärnu Linnameeskonna. Rakvere Tarvas jäi vastasele võõrsil 1 : 2 alla.

24. minutil lõi värava Kristen Saarts ja 70. minutil viis Rando Leokin pärnakad 2 : 0 juhtima. Tarva ainsa värava eest hoolitses 88. minutil Alari Aunapuu.

Rakvere Tarva jalgpalliklubi peatreener Urmas Kirs tunnistas pärast kaotust Pärnu Linnameeskonnale, et meistriliigasse püsima jäämine on tänavu mission impossible, kuid meeskond tahaks teha heas mõttes Pärnut ehk röövida punkte medalinõudlejatelt.