Elar Vulla krooniti maanteejooksumeistriks

Elar Vulla (nr 29) tunnistas, et kuigi sügisel jookseks ta meeleldi hoopis looduses, võitis ta maakonna maantejooksumeistri tiitli. Foto: Riho Lüüs

Pühapäevases sügiskullas võistlesid jooksusõbrad Rakvere 33. rahvajooksul. Kui täiskasvanud alles stardipauku ootasid, olid lapsed juba autasud kätte saanud.

Kümne kilomeetri distantsi võitis ajaga 32.12 spordiklubi Sparta jooksja Roman Hvalõnski. Maakonna maanteejooksumeistriks krooniti üldarvestuses 3. koha pälvinud Elar Vulla (KJK ViKe, 32.41).

“Juhtus nii. Tavaline jooks oli. Sai pingutada. Tugev jooks. Ei ole kaua võistelnud,” kõneles Vulla, kes päev varem oli võitnud ümber Porkuni järvede jooksu.