Punktinäljas jalgpallurid tunnistasid Narva mäekõrgust paremust

Premium-liiga 32. vooru mängus hellitas Rakvere jalgpalliklubi Tarvas lootust kodumurul punktisaaki suurendada. Paraku oli JK Narva platsiperemehest 6:0 üle.

Vutilahing algas põnevalt, kuid närviliselt. Esimese 40 minuti jooksul jagas kohtunik kollaseid kaarte mõlemale tiimile kokku lausa seitse. Piirilinna vutimees Igor Ovsjannikov teenis ka punase kaardi.

Poolajale mindi siiski 0:0 viigiseisul.

Teisel poolajal sattusid Narva Transi mehed aga hoogu ning palli saatsid Tarva väravasse Bi Sehi Elysee Irie. Kaks korda lõi palli rakverlaste väravasse Dmitrii Barkov. Kõige suurema saagi sai aga Dmitry Proshin, kes kavaldas Tarva väravavahi üle lausa kolmel korral.

33. voorus võõrustab Tarvas 15. oktoobril Pärnu Linnameeskonda.