Kergejõustiklased käisid Jõulumäel karikate järel

Ühe kahest alavõidu karikast tõi koju Kelly Nevolihhin. ­Laekvere jooksuneiu võitis naiste 1000 meetri jooksu. Foto: Erakogu

Jõulumäe tervisespordikeskuses Pärnumaal laupäeval peetud Eesti murdmaajooksu karikavõistlustega tõmmati Eesti Kergejõustikuliidu korraldavatele vabariiklikele võistlustele joon alla.

Esimest korda selgusid karikavõistluste raames ka selle aasta Eesti meistrivõistluste viimased medalivõitjad pikkadel murdmaajooksu distantsidel – naiste 8 km ja meeste 12 km.

Selle aasta ainukese stardi Eesti meistrivõistluste jooksualadel (enamat ei lubanud tihe treeningu- ja võistluskalender oma põhialal) tegi meie olümpiatriatleet Kaidi Kivioja ja võitis hõbemedali.