Võrkpalliklubi alistus visa võitluse järel Pärnule

Virumaa Teataja

Võrkpalli Eesti-Läti ühisliigas kaotas Pärnu Võrkpalliklubi küll kodus avageimi Rakvere Võrkpalliklubile 21:25, ent võitis seejärel kolm järgmist 25:23, 25:20 ja 30:28 ning kogu mängu 3:1.

Avageimis paugutas Rakvere neli serviässa, realiseeris 60 protsenti tõstetest ja näitas vastuvõtul 75protsendilist efektiivsust. Üheski järgmises geimis rakverlased niisuguste numbriteni ei jõudnud. Vajakajäämine kompenseeriti aga võitlejahingega.

Teises geimis jäädi kohe taha 1:4 ja 2:8. Enne teist tehnilist mõttepausi jõudis Rakvere aga punkti kaugusele (14:15) ning püsis mängus geimi lõpuni. Teises geimis spurtis Pärnu ette 8:3, ent jälle jõudis Rakvere järele (18:19). Sama kordus neljandas geimis. Tasavägise alguse järel spurtis Pärnu ette 16:11 ja juhtis ka 21:15, ent Siim Põlluääre kahe järjestikuse ässpallingu järel oli seis 20:22. Seisul 25:24 oli Rakverel ka geim- ja kontrapall, ent need jäid realiseerimata. Matši lõpetas Põlluääre blokki lennanud rünnak.