Tarvas vandus tartlastele alla

Merly Raudla

Eesti meistriliiga korvpallikohtumises jäi BC Rakvere Tarvas kodusaalis 77:105 alla Tartu Ülikooli tiimile.

Avaveerandil jäi platsiperemees 21:27 tartlastele alla. Poolaja vaheajale mindi seisul 44:52 rakverlaste poolt vaadatuna. Kolmandal veerandajal heitlesid vastased võrdselt ja skoorisid kumbki 23 punkti. Tarva edukaim skoorikasvataja oli taaskord Justin Baker, kes kogus 21 silma ja võttis 12 lauapalli. Värskeim täiendus Bryquis-Brysean Perine teenis 13 punkti. Tartu Ülikoolist osutus resultatiivseimaks 24 silma visanud Gert Dorbek. Järgmine Eesti meistriliiga mäng seisab Tarval ees järgmisel laupäeval, mil võõrustatakse AVIS Rapla meeskonda. Teisipäeval kohtub Rakvere tiim Balti liiga mõõduvõtus võõral väljakul Ogre/Kumho Tyre meeskonnaga.