Purunenud korvilaud kinkis Tarvale Lätis Ogres Balti liiga võidu

Madis Putko.
Madis Putko. Foto: Kasper Mäe

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas sai teisipäeval võõral väljakul Balti liiga mõõduvõtus Ogre/Kuhmo Tyre meeskonna vastu mängides kirja 20:0 võidu.

Kolm minutit enne kolmanda veerandaja lõppu oli Tarvas 46:61 tagaajaja rollis. Lätlaste rünnakul purunes aga korvilaud ja mäng peatati. Reeglite kohaselt tuleb kodumeeskonnal korvilaud vahetada maksimaalselt 45 minuti jooksul. Lätlased sellega hakkama ei saanud ning kaotusseisus olnud Tarvas võttis võidu.

“Saalis ei olnud varukorvilauda, mis on tegelikult ette nähtud. Komissar väitis, et kui me ei ole nõus teise saali mängima minema, jääb see seis, mis tablool on,” meenutas BC Rakvere Tarvase treener Madis Putko.