TTÜ pani ees ajama, Tarvas järgi ei jõudnudki

Oliver Metsalu palliga.
Oliver Metsalu palliga. Foto: Riho Lüüs

Tänases Balti liiga korvpallilahingus spurtis platsiperemees TTÜ korvpalliklubi kohe algul tiimil BC Rakvere Tarvas/Palmse Metall eest ning vormistas lõpuks 93:78 võidu.

Avaveerandil jäi Tarvas 17:31 tagaajaja rolli. Poolajaks suutsid rakverlased vahet mõnevõrra vähendada, kuid TTÜ üleolek oli veenev - 45:34. Kolmandas mängujärgus skooris TTÜ neli punkti enam (24:20) ning viimasel veerandil olid tiimid võrdsed. Rakvere resultatiivseim oli 17 silmaga Oliver Metsalu. Siim-Markus Post skooris 15 punkti. Vastaste osavaim korvikütt Joonas Järvelainen lisas võiduarvele 23 punkti. Reedel võõrustab BC Rakvere Tarvas/Palmse Metall Eesti meistriliiga kohtumises Pärnu Sadamat.