Tarva jaks jäi väikese Kalevi vastu napiks

Merly Raudla
BC Rakvere Tarvas/Palmse Metall kollases.
BC Rakvere Tarvas/Palmse Metall kollases. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall jäi täna kodusaalis Eesti meistriliiga mõõduvõtus 70:80 alla Tallinna Kalevi meeskonnale.

Esimesel veerandajal jäi Tarvas Tallinna Kalevi vastu loiuks ning tunnistas külaliste 26:16 paremust. Poolaja vaheajale läksid rakverlased juba 32:52 kaotusseisus.

Pärast hingetõmbepausi tuli Tarvas mängu tagasi ning rebis Kalevile järgi. Viimasele veerandi alguseks tablool säranud numbrid 51:59 näitasid väikeseks sulanud Kalevi edu. Viimasel veerandil läks õhkkond saalis mõnevõrra närviliseks, kuid Kalev hoidis lõpuni umbes kümnepunktilist edu.

Järgmine Eesti meistriliiga mäng seisab Tarval ees järgmisel laupäeval Tartus ülikoolilinna meeskonna vastu.