Tarvas sai koduliigas kauaoodatud võidu

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste kohtumises sai Rakvere Tarvas/Palmse Metall laupäeval võõrsil 107:75 (27:17, 33:14, 18:26, 29:18) jagu G4S Noorteliigast.

Rünnakul teravat mängu näidanud Noorteliiga mehed jäid kaitses Tarva algviisiku meeste vastu hätta ning juba esimese kahe veerandajaga venis vahe 29-punktiliseks – 31:60. Kolmandal veerandajal jõuvahekorrad pisut võrdsustusid. Võiduarvele lisas 28 punkti Oliver Metsalu. Justin Baker abistas 25 ja Siim-Markus Post 20 punktiga. Kaksikduubli 17 punkti ja 13 lauapalliga tegi Tõnis Peil.

Noorteliiga resultatiivsemad olid Madis Soodla ja Ron-Arnar Pehka 16 silmaga.