Tapa käsipallurid tunnistasid Aruküla paremust

Spordiklubi Tapa tunnistas Aruküla nappi paremust.
Spordiklubi Tapa tunnistas Aruküla nappi paremust. Foto: Jana Prutenskaja

Spordiklubi Tapa Eesti meistriliiga käsipallimeeskond jäi teisipäeval võõral väljakul napilt, 25:26 alla Arukülale.

Kahes esimeses ringis Aruküla tiimist üle olnud Tapa mängis avapoolaja vastasega 12:12 viiki. Pingeline mäng jätkus teisel poolajal. Kaks minutit enne mängu lõppu teenis tapalane Mihkel Koppelmann 24:24 viigiseisul punase kaardi.

Andre Sild viis Aruküla ette ja viimasel minutil tegi Timo Raukas seisuks 26:24. Lõppseisu vormistas Tapa mängija Vahur Oolup karistusviskest.

Tapa poolel oli üleplatsimees üheksa väravat visanud Martin Adamson. Sander Sven Annula panustas viie, Vahur Oolup nelja ning Kert Kähari kolme väravaga. Kaks korda saatis palli vastaste väravasse Ailar Puhasmets ning ühe värava teenisid nii Mihkel Koppelmann kui ka Anti Lanno.

Aruküla parim oligi Raukas kuue väravaga.

Sõbrapäeval võõrustab SK Tapa Eesti meistriliiga jõuproovis HC Tallast.