Tarva vägi jäi Pärnu vastu napiks

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall jäi täna õhtul kodusaalis 70:93 alla Pärnu Sadama meeskonnale.

Esimene veerandaeg kulges tasavägiselt. Punkt punkti mängus suutis Pärnu 33:29 võita.

Teiselgi veerandajal näitas Tarvas pärnakate vastu üles vägevat võitlusvaimu. Pärnu hakkas rakverlastel vaikselt eest libisema, kuid vahe jäi siiski väiksemaks kui 10 punkti. Poolaja vaheajale mindi seisul 47:53 Tarva poolt vaadatuna.

Kolmandas mängujärgus Tarva jõud mõnevõrra rauges. Tabloole jäid pärast lõpuvilet särama Pärnu 74:58 edunumbrid.

Rakverlaste resultatiivseimaks osutus Siim-Markus Post 25 punktiga. Pärnakate osavaim skoorikasvataja oli 20 punkti visanud Mihkel Kirves.

Tarva järgmine jõuproov seisab ees juba laupäeval võõrsil TTÜ korvpalliklubi vastu.