Tarval jätkus Rapla vastu jaksu üheks veerandiks

BC Rakvere Tarvas/Palmse Metall jäi AVIS Raplale kodusaalis alla.
BC Rakvere Tarvas/Palmse Metall jäi AVIS Raplale kodusaalis alla. Foto: Riho Lüüs

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall tunnistas täna kodusaalis Eesti meistriliiga lahingus AVIS Rapla 91:61 paremust.

Platsiperemees jäi poolaja vaheajaks Raplale 32:47 alla. Rapla saagiks langes igas mängujärgus stabiilselt 21 kuni 24 punkti. Tarvas suutis külalisega sammu pidada esimesel veerandil. Edaspidi jäi Rapla rakverlastele püüdmatusse kaugusesse. Tarva resultatiivseim skoorimeister oli Karl-Johan Lips, kes viskas 17 punkti ja võttis kuus lauapalli. Üleplatsimeheks osutus Rapla pallur Domen Bratoz 22 silma ja samuti kuue lauapalliga. Järgmine kohtumine seisab Tarval ees 28. veebruaril Kastani Arenal, mil vastu astub TLÜ/Kalevi meeskond.