Siim-Markus Post vedas Tarva magusale võidule

Korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall võitis kolmapäeval koduseinte toel Eesti meistriliiga pallilahingus lõpusekundi viskest 82:80 TTÜ korvpallureid.

Esimesel poolajal oli Tarvas 40:38 vastasest parem. Kolmandal veerandil teenis aga TTÜ neli punkti enam.

Viimases mängujärgus suutis Tarvas tasavägise heitluse järel skoori edukamalt suurendada. Tarva võidukorvi viskas viimasel sekundil Tõnis Peil, kes tabas seisul 80:80 kahepunktiviske. Sama mees oli Tarva juhtima viinud ka 20 sekundit enne sireeni täpse kaugviskega, kuid sellele korvile suutis 12 sekundit hiljem samaga vastata Joonas Järveläinen.