Piirilinna tiim alistas Rakvere Tarva

Siim-Markus Post palliga.
Siim-Markus Post palliga. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Eesti meistriliiga mängus jäi korvpalliklubi Rakvere Tarvas/Palmse Metall kodusaalis 76:97 alla BC Valga-Valka/Maks&Moorits tiimile.

Mäng algas Valga domineerimisel. Teise veerandaja keskpaigaks juhtisid piirilinna mehed juba 47:29, kuid Rakvere võimas spurt tõi kodumeeskonna poolajaks seitsme punkti kaugusele (56:49).

Võitlusliku kolmanda veerandajaga rebisid valgalased ette 71:62. Otsustavat neljandat veerandaega kontrollisid taas külalised, võttes lõpuks 97:76 võidu. Siim-Markus Post viskas 21 punkti, võttis seitse lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu.

Valga resultatiivsemana tegi 25 punkti ja 10 lauapalliga kaksikduubli Ivars Zvigurs. Reinis Strupovics lisas 19 ja Renato Lindmets 14 silma.