Korvpalliklubi Tarvas võitis viimastel sekunditel TLÜ/Kalevi

Siim-Markus Post palliga.
Siim-Markus Post palliga. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Eesti korvpalli meistriliigas võitis Rakvere Tarvas/Palmse Metall vaid ühe punktiga 87:86 (23:20, 20:30, 25:16, 18:21) TLÜ/Kalevi. Võidu tõi Siim-Markus Posti kaks sekundit enne mängu lõppu tabanud kolmepunktivise.

Esimesel poolajal oli Rakvere tiim parem 50:43. Kolmandal veerandil aga osutus platsiperemees aktiivsemaks ning edu sulas käest.

“Vägev. Teine võit jutti. Mõtle, nende härgadega saime sügisel kolm võitu. Nüüd oleme saanud oma gümnasistidega juba kaks võitu. Väga vinge värk oli. Ausalt, see oli mulle üllatus. Vastased panid hiljuti Pärnule 20 punktiga ära,” rääkis Tarva peatreener Andres Sõber endale omase emotsionaalsusega.