Tapa ja Aruküla noolivad play-off-pääset

Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste nõrgemas vahegrupis jäi SK Tapa kodusaalis 30:22 (13:8) alla HC Tallas meeskonnale, kes kindlustas võiduga koha veerandfinaalis. Jagamata on veel vaid üks play-off’i pääse, millele pretendeerivad Aruküla SK ja Tapa.

Tasavägiselt alanud kohtumises särasid kümne mänguminuti järel tablool viiginumbrid 3:3. Avapoolaja teine veerandtund kuulus aga Tallasele, kes läks ette 9:5. Teine poolaeg algas võõrustajate kahe tabamusega, millele Tallas vastas 4:1 vahespurdiga ja juhtis 40. minutiks 17:11.

Mängu lõpus suutis Tallas oma edu veelgi suurendada.