Rakvere võrkpallurid rühivad finaali poole

Siim Põlluäär.
Siim Põlluäär. Foto: Meelis Meilbaum

Võrkpalliklubi viis esmaspäeval kodusaalis Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria viiele mängule, kui alistas 3:1 (geimid 25:23, 25:16, 16:25, 25:18) Bigbank Tartu meeskonna.

Kohtumine oli väga sarnane eelmise Lääne-Virumaal peetud matšiga, kus Bigbank Tartu ei pääsenud kahe esimese geimi jooksul kordagi juhtima.

Võõrustajate kolme eksimuse järel oli tablool vaid nende 10:9 eduseis, ent siis sooritas Siim Põlluäär kaks edukat rünnakut ja ametikaaslane teiselt poolt võrku kõmmutas palli auti ning seisul 13:9 kasutas Tartu võistkonna juhendaja Oliver Lüütsepp esimest mõtteaega.