Kossuliiga kohamängud on täies hoos

Kunda korvpallurid (sinises) kohtuvad esiliiga poolfinaalis Huljaga.
Kunda korvpallurid (sinises) kohtuvad esiliiga poolfinaalis Huljaga. Foto: Ain Liiva

Lääne-Virumaa Kossuliiga esiliigas peeti möödunud nädalal esimesed poolfinaalid ning meistriliigas tehti algust veerandfinaalidega.

Meistriliigas alistas RLV Massive võõrsil 83:60 Simuna SK. Kuna edasi pääseb kahe kohtumise kokkuvõtte põhjal, võib öelda, et Massive on juba ühe jalaga poolfinaalis.

Simuna alustas mängu hästi ja juhtis avaveerandi järel 22:18. Tasavägine mäng jätkus veel ka teisel veerandajal, kuid poolaja lõpus oli juba ees Massive 46:45. Teise poolaja 37:15 ülekaal andis Haljala meeskonnale lõpuks 23-punktilise võidu, mis jätab korduskohtumiseks Simunale vaid üsna teoreetilise võimaluse.