Võrkpallurite imeline teekond jätkub pronksimängudes

Peaaegu kuu aega tagasi Balti liigas kõige kirkamad medalid võitnud Rakvere Võrkpalliklubi tunnistas neljapäeval Eesti meistriliiga veerandfinaali otsustavas kohtumises Bigbank Tartu 3:0 paremust ning jäi pühapäeval sama skooriga võõrsil alla Pärnu meeskonnale.

Veerandfinaali viimases mängus olid tartlased kahes esimeses geimis mäekõrguselt külalistest üle ja võitsid need 25:15 ja 25:14. Kolmanda geimi teine pool läks pingelisemaks, kuid Bigbank võitis sellegi 25:21.

Kolme võiduni mängitava pronksiseeria avamängus tunnistas Rakvere suvepealinnameeste paremust geimidega 14:25, 20:25, 21:25.