Rakvere JK Tarvas naasis Maardust punktideta

Esiliiga logo.
Esiliiga logo. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 12. voorus Rakvere JK Tarvase meeskond täna võidurõõmu tunda ei saanud. Rakverlased kaotasid Maardu Linnameeskonnale 0:1.

Väljakuperemeeste võiduvärava lõi esiliiga aprillikuu parimaks mängijaks valitud Nikita Brõlin kohtumise 36. minutil.

Vooru üllatustulemuse eest kandis hoolt Tartu FC Santos, kes suutis mängus liiderklubi Tallinna FC Flora U21-ga hoida oma värava puutumatuna ja viigistada 0:0.

Lasnamäel sai sealne FCI Tallinna U21 võistkond skooriga 3:2 jagu Tallinna Kalevist. Kõik viis väravat löödi matši esimesel poolajal.

Tallinna FC Flora U21 on kogunud tosina vooruga 27, Maardu Linnameeskond 24, JK Tallinna Kalev ja FC Kuressaare kumbki 22, Rakvere JK Tarvas, FCI Tallinn U21 ning Tallinna FC Levadia U21 kõik võrdselt 17 punkti.

Tabeli kolm viimast on Tartu FC Santos 14, Tartu JK Welco 7 ja FC Elva 3 punktiga.