Tarva alistanud Kalevi jalgpallurid lõid iluvärava

Esiliiga logo.
Esiliiga logo. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas neljapäeval mängitud 13. vooru kohtumises kaotas Rakvere JK Tarvas vastaste väljakul Tallinna JK Kalevile 0:1 (poolaeg 0:0).

Mängulises ülekaalus olnud kalevlastel õnnestus nahkkera lüüa Tarva väravasuul head tööd teinud puuriluku Artem Levizi selja taha alles matši 86. minutil. Käärlöögist saatis palli värava alumisse nurka Silver Alex Kelder.

Esiliiga turniiritabelis tõusis JK Tallinna Kalev teisele kohale, Rakvere JK Tarvas jagab koos FCI Tallinna U21 meeskonnaga viiendat-kuuendat positsiooni.