Jalgpallitiimidel oli edukas nädalalõpp

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel täiskasvanute eri liigatasanditel peetud mängudes said Lääne-Virumaa võistkonnad pühapäeval kolm võitu ja ühe viigi.

Neljapäeval tuli esiliigas heitleval Rakvere JK Tarval vastaste väljakul tunnistada Tallinna JK Kalevi 1:0 (poolaeg 0:0) paremust. Mängulises ülekaalus olnud kalevlastel õnnestus nahkkera lüüa Tarva väravasuul head tööd teinud puuriluku Artem Levizi selja taha alles matši 86. minutil.

JK Tarvas meeskond alistas pühapäeval hoolimata 0:1 kaotatud avapoolajast Tallinna FC Levadia U21 esinduse 4:1. Hiilgavas hoos oli esimest korda sel hooajal Rakvere linnastaadioni murul toimunud mängus vanameister Sergei Akimov, kes lõi kolm väravat. Ühe tabamuse lisas noor poolkaitsja Mario Kuokkanen.