JK Tarvas ja SK Kadrina püsivad mängus

Evald Tipneri nime kandvatel Eesti karikavõistlustel jalgpallis mängiti jaanipühade eel esimese ringi ehk 1/64-finaali kohtumisi.

Eesti meistrivõistluste esiliigas mängivale Rakvere JK Tarvas esindusmeeskonnale sattus loosi tahtel vastaseks koduväljakueelist kasutanud kolmanda liiga keskmik Pirita JK Reliikvia. Peatreener Urmas Kirsi hoolealuste jaks käis pealinlastest üle tulemusega 5:1 (poolaeg 1:0).

JK Tarvas väravad kanti ootamatult keeruliseks kujunenud mängus, mille saatus otsustati lõplikult alles viimase paarikümne minutiga, Joonas Ljaši (2), Jaanus Kaasiku, Mihkel Gulli ja Taavi Münteri arvele.