Eneseületus staadionil tasuti kergejõustiklastele medalitega

Margus Martin
Kelly Nevolihhin (üleval vasakul) saavutas Liina Tšernovi järel ja Helin Meieri ees 800 m jooksus hõbemedali. Moonika Pilli võitis teise koha 5000 m jooksus. Foto: Marko Mumm

Sajandat korda toimunud Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus pälvisid Lääne-Viru atleedid neli medalit.

Edukaimana naasis nädalalõpul Tallinnas Kadrioru staadionil peetud tiitlivõistlustelt Kelly Nevolihhin (ViKe), kes sai 800 ja 1500 meetri jooksus hõbemedali.

Moonika Pilli (SK Treeningpartner) lisas hõbeda 5000 meetri jooksudistantsilt ja Lishanna Ilves (ViKe) pronksi kaugushüppes.