Tarvas püsib esiliiga ülitiheda punktitabeli tipus

Tarva ­väravavaht ­Artem Levizi päästis kaks ­olukorda.
Tarva ­väravavaht ­Artem Levizi päästis kaks ­olukorda. Foto: Meelis Meilbaum

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas hoiab 23. vooru järel endiselt liidrikohta Rakvere JK Tarvas.

Viimati tüürisid peatreener Urmas Kirsi juhendatavad tarvalased laupäeval võõrsil Tallinna FC Levadia U21 meeskonna vastu 1:1 (poolaeg 0:1) viigisadamasse. Pealinlased asusid kohtumist juhtima tänu nende klubi esindusmeeskonda kuuluvale Kamerunist pärit leegionärile Aime Marcelin Gando Bialale, kes saatis 29. minutil väravasse karistuslöögi.

Teise poolaja keskel teenisid rakverlased penalti, kuid meeskonna suurim väravakütt Joonas Ljaš jättis 67. minutil kasutamata hea võimaluse seisu viigistada: Levadia väravavaht Priit Pikker tõrjus tema löögi. “Mul oli juba pingi peal halb eelaimus, kui Joonas lööma läks, sest ta polnud enne seda kunagi Pikkerile penaltit sisse löönud,” lausus JK Tarvas peatreener Urmas Kirs.