Margus Martin
Rakvere JK Tarvas on esiliiga tipus.
Rakvere JK Tarvas on esiliiga tipus. Foto: Jana Pipar

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga 24. voorus võttis Rakvere JK Tarvas neljapäeval kodumurul neile külla sõitnud Tartu FC Santose vastu kolm võidupunkti ja püsib turniiritabeli tipus. Tarvas alistas külalised 3:1 (poolaeg 3:1).

Vastased läksid küll matši juhtima 1:0, kuid äikese tõttu 11 minutiks katkestatud mängu jätkates domineerisid kohtumise kulgu juba väljakuperemehed, kes tänu Joonas Ljaši penaltile, karistuslöögile ning meeskonnakaaslasele Siim Rannamäele antud resultatiivsele söödule kallutasid kohtumise enda kasuks.

Vastaste avavärava situatsioonis Santose pallurile mänguvahendi jala peale söötnud rakverlaste väravavaht Artem Levizi rehabiliteeris ennast mitme hea tõrjega. Samuti tõi ta värava alt nurgast ära tartlase Alex Meinhardi penalti.

Eeloleval pühapäeval võõrustab Rakvere JK Tarvas esiliiga 25. voorus FC Elva meeskonda. Pall pannakse Rakvere staadionil mängu kell 16.