Jalgpallurite hooaja lõpp on põnev

Virumaa Teataja
JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev.
JK Tarvas vs JK Tallinna Kalev. Foto: Ain Liiva

Viimases kolmes Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga mängus lähikonkurentidele alla vandunud Rakvere JK Tarvas meeskond paikneb kaheksa vooru enne hooaja lõppu neljandal kohal.

Viimati tunnistati laupäeval Rakvere linnastaadionil JK Tallinna Kalev 3:0 (poolaeg 2:0) paremust. Vastaste kaks esimest tabamust sündisid väljakukohtunik Triinu Laose kalevlaste kasuks määratud penaltitest, mille realiseerijaks oli mõlemal puhul nende edukaim skooritegija, kokku 16 väravat löönud Andre Järva.

Lõppskoori vormistas mõned minutid enne kohtumise lõppu hooaega Premium liiga meeskonnas JK Tartu Tammeka alustanud, kuid nüüd pealinna klubis maandunud rakverlastelegi tuttav ründaja Juhan Jograf Siim.