Tapa sai karikamängus jagu Tartu Ülikoolist

Vahur Oolup (palliga).
Vahur Oolup (palliga). Foto: Marianne Loorents

Neljapäeva õhtul said SK Tapa meistriliiga käsipallimehed maitsta võidurõõmu, kui olid kodus Eesti karikasarja kohtumises 27:25 üle Tartu Ülikooli meeskonnast.

Noortest palluritest koosnev spordiklubi Tapa võttis vastu peamiselt kogenud mängijaid koondava, aga esiliigas esineva Tartu Ülikooli.

Avapoolaeg kulges põhiliselt TÜ taktikepi järgi, kuid pidev paariväravaline edu kuivas vaheajavileks viigiseisuks 13:13. Teine pooltund algas sama võrdselt, ent poolaja keskel libises Tapa eest. Viis minutit enne lõppu juhtisid võõrustajad 27:20, aga mitu eemaldamist aitasid ülikoolimeeskonnal jõuda lõppseisuni 27:25, kusjuures Janno Kuus viskas kõik TÜ viimased viis väravat.