Tarvas lubas endale Tartus lüüa kuus väravat

Virumaa Teataja

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste esiliiga 31. voorus võõrsil Tartu FC Santosega kohtunud Rakvere JK Tarvas oli neljapäeval täiesti liimist lahti ja kaotas 1:6 (poolaeg 1:3).

Tarvas lasi juba esimese kaheksa minutiga lüüa enda väravasse kaks palli ja pooltunni möödudes võeti välja veel kolmaski. Poolaja vaheajaks kahandati kaotusseisu küll 1:3-le, kuid teisel poolajal jõudsid Santose mängijad veel kolmel korral sihile ning said lõpuks teenitult 6:1 võidu.

Rakverlaste ainsa tabamuse autoriks oli Siim Rannamäe. Paarkümmend minutit enne kohtumise lõppu saatis JK Tarvas peatreener Urmas Kirs väravasuul seisnud Artem Levizi asemele postide vahele varuväravavahi Sander Susi.