Jalgpalliklubi Tarvas hoiab esiliigas medalikohast kinni

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga 32. voorus alistas Rakvere JK Tarvas pühapäeval kodumurul Tallinna FC Levadia U21 meeskonna 2:1 (poolaeg 1:0) ja säilitas turniiritabelis kolmanda positsiooni.

Rakverlased viis avapoolaja 24. minutil juhtima Joonas Ljaš, kellele see oli tänavuse hooaja 17. väravaks. Teisel poolajal jõudsid külalised küll tänu Erik Utgofi 58. minuti tabamusele 1:1 viigini, kuid kodumeeskonnale kindlustas kolm võidupunkti 76. minutil Siim Rannamäe löödud värav.

Lõppskoor kohtumise käiku siiski kuigi hästi ei peegelda, sest JK Tarvas jättis kasutamata ridamisi häid võimalusi skoori kasvatamiseks. Nii jättis näiteks Alari Aunapuu 57. minutil realiseerimata ka kodumeeskonna kasuks määratud penaltit.