Laskesportlased jagasid tiitleid Kadrinas

Naiste konkurentsis võitis kindlalt meistritiitli PVSKKi laskur Velve Põldoja.
Naiste konkurentsis võitis kindlalt meistritiitli PVSKKi laskur Velve Põldoja. Foto: Tairo Lutter

Neljandat korda peetud Lääne-Virumaa meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises võisteldi Kadrina spordihoone lasketiirus, tulejoonel käis arvukalt võistlejaid Kundast, Väike-Maarjast, Tamsalust, Kadrinast, Rakverest, Tapalt.

Õhupüssiharjutuses 40 lasku sai noormeestest 338 silmaga esikoha Kaur Pulk, teisele kohale tuli 317 silmaga Allar Paat ning kolmandale kohale 298 silmaga Andreas Arro (kõik Kadrina NK).

Meeste samas harjutuses võttis esimest klassi tähistava 384 silmaga meistrikulla Kunda PVK võistleja Meelis Kask, Viru kaitseliidu võistleja Janek Mäesti oli 343 silmaga teine ning Peeter Pops (Viru KL) 341 silmaga kolmas.

Meesveteranide arvestuses oli võidukas Hannes Reinomägi (Viru KL), kes kogus 278 silma. Aivar Laager (ABB) sai 269 silmaga hõbeda ja Aleksander Fominõh (Ida Pol) 261 silmaga pronksi.

Neidudest pälvis meistritiitli 281 silma kogunud Aljona Sorokina Tapa vene gümnaasiumist. Teise koha sai 218 silmaga tema kooliõde Katrin Võsar, kolmas oli 180 silma lasknud Kristina Kruus (Kunda KT).

Naiste konkurentsis võitis kindlalt meistritiitli PVSKKi laskur Velve Põldoja, kes sai kogusummaks 364 silma. Hõbeda teenis Anneli Leht (Kadrina KT) 302 silmaga ja pronksi Väike-Maarja kaitseliidu võistleja Alis Langemets 205 silmaga. Naisveteranide õhupüssiharjutuses sai esikoha Veera Zolotarjova (ABB), kes kogus 219 silma.

Teisel võistluspäeval kavas olnud õhupüstoliharjutuses 40 lasku võitis noormeestest 345 silmaga meistrikulla Allar Paat, hõbeda teenis 318 silmaga Kaur Pulk ja pronksi 300 silmaga Sigmar Sihver (Kadrina NK).

Meeste samal alal oli 359 silmaga võidukas Aleksei Osokin (Ida Pol), teise koha sai 345 silma lasknud Rain Sepping (Viru KL), kolmas oli Meelis Kask 338 silmaga.
Meesveteranide konkurentsis tuli õhupüstoliharjutuses 338 silmaga esikohale Jüri Suurkivi (ABB), teise koha sai 336 silma lasknud Aivar Laager, kolmas oli Hannes Reinomägi 332 silmaga.

Neidude õhupüstoliharjutuses 40 lasku võitis 219 silmaga Lääne-Viru meistritiitli Aljona Sorokina, hõbeda sai 215 silmaga Kristina Kruus ja pronksi 179 silma lasknud Katrin Võsar.

Naistest oli 324 silmaga täpseim Anneli Leht, teisele kohale tuli 293 silma lasknud Ada Kiipus (Türi MG), kolmas oli Ülle Nirgi (Väike-Maarja KL) 292 silmaga.

Naisveteranide konkurentsis laskis suurima summa - 338 silma - Vaike Porval Viru kaitseliidust, hõbeda teenis 275 silmaga Veera Zolotarjova ning pronksi 224 silmaga Lea Matusorg (NKK).

Võistluse korraldajad tänavad Kadrina spordihoone inimesi ja üritust toetanud ettevõtteid Kunda Nordic, Fotolabor OÜ.