Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Kohtumisel osalesid Rakvere haigla osakondade juhatajad, ülemõed ja haigla juhtkond.

Ida-Virumaa kinnisvaraturul on väga aktiivsed idanaabrid Moskvast ja Peterburist, kes käivad kortereid vaatamas Toila vallas Voka alevikus, Kohtla-Järvel Oru linnaosas, Aseris ja Narvas.

Erubrigaadikindral Urmas Roosimägi lõi tenniseklubi riietusruumis kümneaastasele poisile vastu nägu ning peab seetõttu tegema 110 tundi üldkasulikku tööd.

Ida prefektuur otsib möödunud aasta sügisel oma elukohast Laekvere vallast lahkunud 57aastast Heljo Roosimägi.

Ühel vihmale kiskuval ennelõunal on kolmel raietöölisel Olju küla kandis käsil metsatuka harvendamine. Need kolm meest, muide, on elukutselt hoopis päästjad, kes lisatööna käivad aeg-ajalt metsatööl.

Saber Strike, mille juhtstaap paikneb Tapa sõjaväelinnakus, on USA Euroopa väejuhatuse samaaegselt Eestis ja Lätis korraldatav kahenädalane kombineeritud õppus.

Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Amet, mis ühele tundub üle mõistuse raske ja tülikas, võib teist just rõõmustada oma sisu poolest. Näiteks metsatöö võib olla küll füüsiliselt raske, aga võimalus päev läbi värskes õhus viibida mõjub paljudele ahvatlevamalt kui mõnes konditsioneeritud õhuga kontorikarbis istumine.

Hiljuti imponeeris uudis, et kohtu alla antud Rae vallavanem Veigo Gutmann otsustas kohalt tagasi astuda. “Kui minu kui vallavanema kahtlustamine ning süüdistamine seaduste ja heade tavade vastu eksimises loob ebameeldiva meediakära ja negatiivse varjundi Rae vallavalitsuse tegevusele laiemalt, pean õigeks ja vältimatuks loobuda Rae vallavalitsuse juhtimisest,” põhjendas ta.

Mu kõrvu kostsid ühtäkki koridorist mingid veidrad koputused, mis pikapeale hakkasid häirivalt kõrva kriipima. Ja korraga koputus ka minu uksele. Kuulsin veel samme, mis siirdusid järgmisele korrusele, seal koputati samuti uksele ja järgnes jutt.

Georg Hackenschmidti tuntakse meil Georg Lurichist märksa vähem. Seetõttu on Eesti olümpiaakadeemia ja Eesti spordimuuseumi loodud Georg Hackenschmidti raamatuauhind kindlasti kiiduväärt.

Oli tavalise tööpäeva hommik. Uus päev oli alanud ka Rakvere haigla EMOs (erakorralise meditsiini osakond), kiirabis, nagu vanasti öeldi. Saatuse tahtel oli mu haigestunud abikaasa üks esimesi patsiente.

TEATER

Rakvere teatris kell 21 "Noor Eesti" (Rakvere rahvaaed)

KONTSERT

Kukruse mõisas kell 19 kontsert "Õhtu ilu": Ka Bo Chan (kontratenor), Liis Viira (harf). Kavas: Händel, Caccini, Schubert, Mendelssohn, Marje Sink jt

Ahoi, (täida ise)!

Kirjutan Sulle, et teatada: Rakveres tuleb B’OFF! Sa ei tea, millega tegu? Oota, kohe seletan.

Küsitluses on osalenud  inimest