Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Norra merel pöörlevas ulatuslikus madalrõhualas areneb esmaspäeval Norra ja Rootsi piiril uus osatsüklon, mis võtab suuna kirdesse.

Septembri lõpus jätkab haigekassa sotsiaalkampaaniaga “’Mõistlik ravimikasutus”, mis kutsub üles sama toimeainega ravimite puhul valima hinnalt soodsama. Sel korral on kampaania sõnumiks, et sama toimeaine ja ravimvormiga ravimid toimivad ühtemoodi ning on võrdselt kvaliteetsed ja ohutud, seega tasub arstilt küsida toimeainepõhist retsepti ja apteekrilt soodsaimat ravimit.

Rakvere sotsiaalabikeskuse erivajadustega inimeste päevakeskuse majas Tuleviku 8 jõudsid lõpule ehitustööd, mille käigus rekonstrueeriti hoone  energiasäästlikuks.

Tänavu renoveeriti Rakke gümnaasiumi siseõu, kus on nüüd pingid ringikujuliselt ümber paekivirinnatise, mille sisse võib kasvama panna näiteks lilled. Samuti rajati kõnniteed, uued muruplatsid ning tehti muidki haljastustöid.

Neljapäeval sotsiaaldemokraatide Virumaa ettevõtjatele korraldatud majanduskonverentsil “Kas ettevõtlusel on Eestis perspektiivi?” keskenduti tööjõu kvaliteedi probleemidele.

Küsitluses on osalenud  inimest