Tamm vedas Tarva võidule Nevežise üle, TTÜ kaotas Palangale

Mariel Gregor
Reimo Tamm (paremal).
Reimo Tamm (paremal). Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Täna oli korvpalli Balti liigas võistlustules kaks Eesti klubi. Rakvere Tarvas alistas kodusaalis 85:69 Nevežise. Reimo Tamm tegi kaksikduubli, visates 21 punkti ja andes 10 korvisöötu, lisaks sai mängujuht kätte 7 lauapalli. Maris Laksa lisas 15 ja Kaido Saks 12 punkti. Nevežise resultatiivseim oli 14 punktiga Gedeiminas Zyle.

TTÜ jäi võõrsil Palangale alla 60:78. TTÜ kasuks viskas Kiur Akenpärg 23 punkti, Erik Keedus lisas 9 punkti. Võitjate resultatiivseimad olid leegionärid Martin Atoyebi ja Parrish Brown kumbki 17 punktiga, Atoyebi sai kätte ka 13 lauapalli.

Mängude käik:

TTÜ ja Palanga vaheline mäng on alanud!

Viis ja pool minutit on mängitud ja seis on viigis 10:10.

Avaveerandi lõpuks suutis kodumeeskond edu sisse mängida ning juhib pärast esimest veerandaega 22:13.

TTÜ poolel on Andrew Arnold visanud 6 punkti.

Teist veerandaega on mängitud neli minutit ja TTÜ on kümnepunktilises kaotusseisus 17:27.

Kui teise veerandaja lõpuni jääb kolm minutit, on Palanga eduseis 36:19.

Minut enne avapoolaja lõppu on TTÜ suutnud vahet pisut vähendada ja Palanga eduseis on nüüd 37:24.

Avapoolaeg lõppeski Palanga 37:24 eduseisul.

Kiur Akenpärg on 8 punktiga TTÜ resultatiivseim, Andrew Arnoldi arvel on endiselt 6 punkti.

Kolmandat veerandaega on mängitud neli minutit ja Palanga juhib 41:29.

Kolm minutit jääb kolmanda veerandaja lõpuni ja Palanga on 50:33 eduseisus.

Kolmas veerandaeg lõpeb Palanga 57:41 eduseisul.

Kui mängu lõpuni jääb neli minutit, on Palanga endiselt juhtimas - 71:55.

Mäng on lõppenud ja Palanga võitis 78:60.

TTÜ kasuks viskas Kiur Akenpärg 23 punkti, Erik Keedus lisas 9 punkti. Võitjate resultatiivseimad olid Martin Atoyebi ja Parrish Brown kumbki 17 punktiga, Atoyebi sai kätte ka 13 lauapalli.

Kell 19 algab Rakvere Tarva ja Nevežise kohtumine.

Tarva ja Nevežise mäng on alanud!

Kui mängitud on viis minutit, juhivad rakverelased 10:5.

Esimese veerandaja võitis Tarvas 29:20.

Kui avapoolaja lõpuni jääb kaks minutit, on Tarva eduseis 43:38.

Poolaja võidab Tarvas 47:42.

Avapoolajal on Tarva resultatiivseimad Maris Laksa ja Juris Umbraško, kes on visanud vastavalt 11 ja 10 punkti. Reimo Tamm on lisaks 8 punktile andnud 5 korvisöötu.

Kolmandat veerandaega on mängitud viis minutit ja Tarvas on juhtimas 64:53.

Kolmanda veerandaja lõpuks on Andres Sõbra hoolealuste eduseis 69:57.

Neljandal veerandajal jätkab kodumeeskond heas hoos ning kui kohtumise lõpuni jääb 4.20, on Tarvas juhtimas 79:60.

Mängu lõpp kulges samas rütmis ning Tarvas sai 85:69 võidu.

Reimo Tamm tegi kaksikduubli, visates 21 punkti ja andes 10 korvisöötu, lisaks sai mängujuht kätte 7 lauapalli. Maris Laksa lisas 15 ja Kaido Saks 12 punkti. Nevežise resultatiivseim oli 14 punktiga Gedeiminas Zyle.

TTÜ mäng algab kell 17.00 ja Tarva mäng kell 19.00.

Tarval on C-alagrupis kirjas kolm kaotust ja üks võit, mis annab hetkel kuuenda koha.

A-alagruppi kuuluv TTÜ on võitnud ühe ja kaotanud kolm mängu ja hoiab oma alagrupis viiendat kohta.

Postimees hoiab lugejaid mängude käiguga kursis.