Georg Gross võitis Saaremaa ralli

Georg Gross Viru rallil.
Georg Gross Viru rallil. Foto: Arvet Mägi

Tänavuse Saaremaa ralli võitis kindlalt Ford Focus WRC-l kihutanud Rakvere autosportlane Georg Gross, kes oli teisel võistluspäeval kiireim kõigil kuuel kiiruskatsel. Ühtlasi kindlustas ta sellega Eesti meistritiitli absoluutarvestuses.

Ralli üldarvestuses said teise koha Ott Tänak ja Raigo Mölder (Subaru Impreza WRX Sti). Nad olid ka N-rühma kiireimad ja kindlustasid sellega tänavuse N-rühma meistritiitli. Rallipaar Tänak-Mölder kaotas võitjale 38,9 sekundit.

Saaremaa ralli kolmas koht ja N-rühma teine koht kuulus Egon Kaurile ja Erik Lepiksonile (Subaru ImprezaWRX Sti), kes tulid meistrivõistluste arvestuses oma klassis hõbedale. Nemad kaotasid Grossile 52,7 sekundit.
Kokku lõpetas 42. Saaremaa Ralli 79 rallipaari 135 startinust.