Jalgpallurite esindus alistas Raplamaa koondise

Lääne-Viru jalgpallikoondis (kollases) võõrustas Eesti maakondade vutiturniiril Raplamaa esindust. Foto: Ave-Katri Pargi

Rakvere staadionil Eesti maakondade jalgpalliturniiri kohtumises tegi Lääne-Viru meeste vuti­esindus selja prügiseks Rapla­maa palluritel, võites mängu tulemusega 2:1.

Mõlema maakonna pallimehed ja neid ergutama tulnud poolsada vaprat jalgpallisõpra trotsisid jaanilaupäeva eelset külma suveilma ja vihmahoogusid, mis mõõduvõtu peakangelasteks kippusid.

Lääne-Viru koondis, kus mängimas olid enamasti esiliiga meeskonna Rakvere JK vutimehed, avas väravaarve juba kuuendal mänguminutil. Osavaks lööjaks oli Jaanus Kaasik, kes paarkümmend minutit hiljem kasvatas tabavast pealöögist Lääne-Viru edu veelgi. Poolajavaheajale mindigi 2:0 eduseisus.