Võrkpalliklubi oskused pandi proovile

Rakvere võrkpalliklubi vastne täiendus Sergei Taras ründel.
Rakvere võrkpalliklubi vastne täiendus Sergei Taras ründel. Foto: Rein Murakas

Rakvere Võrkpalliklubi kohtus mänguderohkel nädalalõpul kaks korda Bigbank Tartuga. Karikavõistluste veerandfinaalis jäädi tartlastele alla 1:3 ning ­Schenker liiga kohtumises 0:3. Pühapäevases Schenker liiga mängus Danpower/Võru Võrkpalliklubi vastu võitsid peatreenerist sünnipäevalapse Aigor Kaibaldi rõõmuks VK Rakvere pallurid 3:0.

Eesti meeste karikavõistluste mängus tartlaste vastu õnnestus Rakvere Võrkpalliklubil avageim 25:22 võita. Järgmistes geimides tuli leppida 19, 18 ja 16 punktiga.

Rakverlaste suurim punktitooja oli sajaprontsendilise rünnaku ja kuue blokipunktiga Kaupo Kivisild, teenides 13 punkti.