Galerii: kadunud noormeest otsitakse karjäärist paadi ja helikopteriga

Täna kell 13.15 tekitas helikopter Kamariku karjääris tuuleiili ja keerutas vee kohal lehepilve. Pisut eemal ujusid luiged. Mõned minutid hiljem läks veele piirivalvekordoni paat. Selleks, et otsida 22-aastast kadunud noormeest.

30. oktoobri õhtul lahkus 22aastane Kristjan oma elukohast Rakkes. 31. oktoobril tegi noormees viimase sissekande Facebooki kontole ja kontakteerus oma sõbraga. Hiljem leiti noormehe auto Kamariku karjääri parkimisplatsilt.

Lähedastel pole õnnestunud noormehega kontakti saada ja tema asukoht on teadmata. Politsei on 183 cm pikkuse, kõhna kehaehituse, tumedate juuste ja prillidega noormehe otsingutega aktiivselt tegelenud tema kadumise hetkest. Teadaolevalt on noormees suitsiidsete mõtetega.

Kuna noormehe mobiiltelefon on välja lülitatud, pole õnnestunud positsioneerimise kaudu tuvastada ka tema arvatavat asukohta. Samuti pole laekunud vihjeid, mis viitaksid noormehe võimalikule asukohale.

Neil päevil on Kristjanit karjääri piirkonnast otsinud sugulased, sõbrad, tuttavad ja ka vabatahtlikud.

Alates tänasest otsib noormeest politsei- ja piirivalveameti lennusalga helikopter ning Kunda piirivalvekordoni paat, millega kontrollitakse karjääris olevaid järvesid. Samuti on otsingutele kaasatud päästeameti lisaressurss, sealhulgas ATV, millega kontrollitakse maastikku.

"Praeguseks on aktiivotsingud inimeste abiga lõpetatud. Nüüd kasutame otsimiseks tehnilisi vahendeid, et keskenduda rohkem veele. Järve teatud osad on tuukritega läbi vaadatud, mitte küll täies ulatuses, kuid siit teda ei leitud, " ütles kohapeal patrullitalituse välijuht Margo Kukk.

Tagasi üles