iDeal kampaania

Helen Veermäe: “Sponsorid ja lisaraha on kogu Eesti spordi murekoht”

18.–20. juunini Rakvere spordihallis peetavate Euroliiga mängudel askeldab saalis ka võrkpalliliidu uus peasekretär Helen Veermäe.

FOTO: Erakogu

18.–20. juunini Rakvere spordihallis peetavate Euroliiga mängudel askeldab saalis ka võrkpalliliidu uus peasekretär Helen Veermäe. Eesti rahvusmeeskonna vastasteks on kohtumiste järjekorras Luksemburg, Austria ja Valgevene. Just meeste esindusvõistkonna tulemuste põhjal kiputakse andma hinnangut alale kui tervikule. Koondis on viimastel aastatel oma ülesannetega kenasti hakkama saanud, kuid tegemist on jäämäe tipuga, ja kui telgitagustesse süveneda, siis paistab, et murekohti jagub. Rakverest pärit Helen Veermäe arutleb intervjuus muu hulgas, mida teha, et jalgpalli- ja judotreenerid lasteaias paremaid poisse endale ei krabaks ning võrkpallile riismed ei jääks.

Tellijale

Alustan tüüpilise tööintervjuu küsimusega – miks otsustasite kandideerida Eesti Võrkpalli Liidu peasekretäri ametikohale?

Olen suure osa oma elust olnud spordiga seotud. Harrastasin ise üle kümne aasta ka just võrkpalli, jõudes tüdrukute C-klassis Eesti meistritiitlini. Nii et kui see võimalus minuni jõudis, oli otsus kerge tulema – tegemist on ikkagi Eesti ühe paremini toimiva alaliiduga, kus on väga hea ning ambitsioonikas meeskond.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles