E, 5.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Aarne Laas on IRL-i vallavanema kandidaat Vinnis

Eva Klaas
Facebook Twitter
Comments
Aarne Laas.
Aarne Laas. Foto: Marianne Loorents / Virumaa Teataja

Isamaa ja Res Publica Liidus asutati praeguste Vinni, Laekvere ja Rägavere valla piirides erakonna Vinni osakond. Seda valiti juhtima Aarne Laas, kes kinnitati ühtlasi tulevase Vinni suurvalla vallavanema kandidaadiks.

Lisaks Aarne Laasile valiti Vinni osakonna juhatusse veel Kristi Lichtfeldt, Margo Klaasmägi, Kaido Klaats, Marion Talli ja Maarika Lausvee. 

Vallavanema kandidaat kommenteeris, et lähikuudel on nende eesmärgiks osakonnas valmistuda põhjalikult sügisel toimuvateks valimisteks, sealhulgas koostada parim programm, millega anda ühendvalla arengule hoog sisse. "Seekord oleme täiesti uues olukorras, sest Laekvere, Rägavere ja Vinni vald peavad edaspidi üheskoos toimetama," ütles ta.

Lääne-Viru piirkonnajuht Marko Pomerants sõnas, et IRL on maakonnas alati olnud tugev poliitiline jõud, kes on oluliselt kujundanud siinsete kogukondade arengut.  "Mulle teeb head meelt, et kohaletulnud olid täis positiivsust ja ühiselt võeti eesmärgiks sügisesed Vinni vallavolikogu valimised Aarne eestvedamisel võita," lõpetas ta.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles